KURUMSAL

Kurumumuz eğitim faaliyetlerine 2003 yılında KPSS alanındaki yayın çalışmalarıyla başladı. Yediiklim Yayınları nitelikli kadrosu, istikrarlı ve planlı çalışmalarıyla, ulusal bir marka olma yolunda adaylarımız ve kursiyerlerimizin tercihleri sayesinde başat rolünü üstlenmiştir.

Yediiklim yayınları, ulusal bir marka olmanın bize verdiği sorumluluk çerçevesinde, KPSS Öğretmenlik, Alan Bilgisi, Kültür-Yetenek, YDS, ALES, DGS, Genel İngilizce, Bankacılık Sınavlarına Hazırlık, Polis ve Jandarma Meslek Yüksek Okullarına Hazırlık yayınlarıyla nitelikli eserler sunmaya devam etmektedir. Bugün Yediiklim Yayınları 108 farklı eser ile adaylara ve kursiyerlerine hizmet vermektedir.

2005 yılında Yediiklim Yayıncılık, eğitim faaliyetlerine KPSS kursları açarak devam etme kararı aldı. İlk KPSS kursumuz İzmir Merkezli Çankaya Şubemizde açıldı. Kısa zamanda Ankara (Genel Merkez Karanfil), Ankara Sincan, İstanbul (Avcılar-Bakırköy-Kadıköy-Esenler ve Gaziosmanpaşa), Bursa (Merkez-Görükle), başta olmak üzere Adapazarı, Adıyaman, Balıkesir (Merkez-Bandırma), Batman, Bolu, Burdur, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Elbistan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Isparta, İskenderun, İzmir Konak, İzmit, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kayseri Dil Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Lüleburgaz, Malatya, Manisa (Merkez-Akhisar-Demirci), Nevşehir, Niğde, Rize (Merkez, Çayeli), Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Zonguldak illerimizde de Yediiklim KPSS kursları açılmıştır.

Yediiklim Yayıncılık ve Eğitim kurumları Ulusal bir marka olmanın mutluluğunu ve haklı gururunu taşımakta ve çalışmalarına planlı, programlı ve istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.